iRobot Roomba 786

569.00

  • Tolmuandur ning täis tolmukonteineri teavitus
  • Sobib ka pindadele üle 100 m2
  • Juhtimispult ja virtuaalmajakas
  • Virtuaalmajaka kate HALO funktsiooni jaoks

Toote kirjeldus

Peaaegu täiuslik robottolmuimeja – iRobot Roomba 786

HEPA filtrid tagavad puhta õhu

Roomba 786 mudelil on nii tolmuandurid kui ka HEPA filtrid. HEPA filtrid tagavad selle, et robottolmuimejast väljuv õhk on tõeliselt puhas. See on parim variant allergikutele, sest õhku satub minimaalselt tolmuosakesi. Tolmuandurid tagavad, et põrand saaks korralikult puhtaks.

HALO funktsioon virtuaalmajakatega

Virtuaalmajakad on seadeldised, mis piiravad robottolmuimeja jaoks osa toast. iRobot Roomba 786 jaoks on komplektis kaasas üks selline majakas koos HALO kattega. HALO funktsioon tähendab, et paigutades virtuaalmajaka põrandale, siis koos HALO kattega moodustab see ümara “halo” ümber virtuaalmajaka, mis on n-ö keeluala teie robottolmuimejale. Selle ideaalseks kasutuseks oleks näiteks koduloomade sööginõude määramine keelualaks, sest sel juhul ei tülita robot koeri-kasse söömisel.

AeroVac Series 2

Kõikidel Roomba 700 seeria robottolmuimejatel on AeroVac Series 2 tolmukonteiner. See on eriti hea just koduloomade karvade koristamiseks, sest tekitab hea tõmbe ning imeb roboti harjastelt kogu tolmu ja karvad ära.

Intelligentne kodurobot

Roomba 786 robottolmuimejal on sisse ehitatud palju tarkust. Ta ei kuku alla treppidest, ta ei takerdu juhtmetesse ning tuvastab põrandal tolmu. Robotil on puutetundlik juhtpaneel ning ta annab teile teada, kui ta tolmukonteiner on täitunud. Virtuaalmajakas aitab Roomba 786 koristada tuba toa haaval, lubades roboti järgmisesse tuppa alles siis, kui eelmine tuba saab täielikult koristatud. Samuti saab teda programmeerida töötama täpselt sel kellaajal, kui teile sobilik on.

Lisainfo

Toote kõrgus

9.5 cm